Napi premierek

2020. november 27.
Boomerang 14:00
Mr. Bean
Stick It
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x10 Boy Meets Dad
M2 16:15
Kókusz Kokó, a kis sárkány
Az unaloműző bab / A kuruzsló
Disney Csatorna 16:30
Kikiwaka tábor
4x25 Party Pooper
Boomerang 18:00
Birodalmi alakulat
Snowballs of Fury
Nickelodeon 18:25
Itt van Póni Félévadzáró
1x? The Wallet
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x15
M2 19:15
Leo da Vinci
Az ánizsos kenyér
Nickelodeon 19:25
Egy csipetnyi bűvölet: A rejtélyek városa
1x05 Just Add Volume
Comedy Central 22:00
Family Guy Évadzáró
18x20
2020. november 28.
Boomerang 8:00
Alagi úrfi, a királynő vendége Új különkiadás
M2 9:00
Kutyapajtik
Vacsoratolvaj a kutyaexpresszen / Hová tűnt ARF?
M2 10:10
Kacsamesék Félévadzáró
A törvényen kívüli Dagobert McCsip
Nick Jr. 12:15
A mancs őrjárat Új rész
7x09 Dínómentés: Egy fájós dínó megmentése / Dínó-mentők: A triceratopsz megmentése
Nicktoons 12:50
A Lármás család Új évad
5x01-02 Schooled!
Nicktoons 16:50
A Casagrande család Új rész
1x19 Cursed!
Disney Csatorna 18:00
Tótágas mágia Új film
Boomerang 18:00
Birodalmi alakulat Félévadzáró
Cat Me If You Can
2020. november 29.
M2 9:00
Kutyapajtik
Gyors, mint a gepárd / A levesvadászat
2020. november 30.
Nickelodeon 5:35
Szuper szárny Új részek // minden nap
A Fürge család ász pilótája / Timmy kalózkalandja
Nick Jr. 10:25
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek Új részek
4x23 Zadazzler Dizzaster / Hotdog Havoc
Boomerang 14:00
Mr. Bean
Bean at the Museum
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x11 Slurping With The Enemy
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban Új részek
1x27-28 Mumm-Ra of Plun-Darr Part 1 / Mumm-Ra of Plun-Darr Part 2
M2 16:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány
Színes gondok / Felfaló lufik
Disney Csatorna 16:30
Kikiwaka tábor
4x26 Squatters' Fights
M2 17:00
Elena, Avalor hercegnője Új részek
A tudós verseny
Nick Jr. 17:45
Láng és a szuperverdák Új részek
5x11 A szerelő csapat
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x16
M2 19:15
Leo da Vinci
A főkönyv
Nickelodeon 19:25
Egy csipetnyi bűvölet: A rejtélyek városa
1x06 Just Add Grown-Ups
2020. december 1.
Nick Jr. 10:25
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
4x24a Ladybugs On the Loose
Boomerang 14:00
Mr. Bean
A Car for Irma
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x12 What's My Grade Again?
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x31-32 Corporate Buyout / Hachiman
M2 16:05
Kókusz Kokó, a kis sárkány
Bogárinvázió / Vendégszakács
Disney Csatorna 16:30
Kikiwaka tábor
4x27 Three Stars and a Baby
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág Új részek
12x03b Ananász lakóautó
M2 17:00
Elena, Avalor hercegnője
A varázslónő erőre kap
Nick Jr. 17:50
Láng és a szuperverdák
5x14 A nagy hőlégballon mentés
M2 18:30
Adventi kalendárium Új sorozat
Az adventi koszorúért felelős karácsonymanó
M2 18:40
Levél Mikulásfalvára Új sorozat
December elseje
M2 19:00
Mesés őrjárat Új sorozat
Egyszer volt, hol nem volt
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x17
M2 19:15
Leo da Vinci
A térkép
Nickelodeon 19:25
Egy csipetnyi bűvölet: A rejtélyek városa
1x07 Just Add Foresight
2020. december 2.
Nick Jr. 10:25
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
4x24b Zeta the Powerless
Boomerang 14:00
Mr. Bean Évadzáró
Trophy Bean
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x13 Crush Hour
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x29-30 Mandora's Law / Thunder Road
M2 16:05
Kókusz Kokó, a kis sárkány
Baba féltékeny / Nemzeti Eledel
Disney Csatorna 16:30
Kikiwaka tábor
4x28 Manic Moose Day
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág
12x06a Swamp Mates
M2 17:00
Elena, Avalor hercegnője
Alakváltók
Nick Jr. 17:50
Láng és a szuperverdák
5x12 Csodálatos altató mesék
M2 18:30
Adventi kalendárium
A karácsonyi kívánságokért és levelekért felelős karácsonymanók
M2 18:40
Levél Mikulásfalvára
December másodika
M2 19:00
Mesés őrjárat
Macska és az egerek
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x18
M2 19:15
Leo da Vinci Évadzáró
A vassárkány
Nickelodeon 19:25
Egy csipetnyi bűvölet: A rejtélyek városa
1x08 Just Add Color
2020. december 3.
Nick Jr. 10:25
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
4x26a Zahra-Zkunked
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x14 Bummer Rental
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x33-34 Schnorp / Berb-cules
M2 16:05
Kókusz Kokó, a kis sárkány
Tengerparti csata / A Nagy Sárkánycirkusz
Disney Csatorna 16:30
Kikiwaka tábor
4x29 Breaking Barb
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág
12x06b One Trick Sponge
M2 17:00
Elena, Avalor hercegnője
Az Éj Jogara
Nick Jr. 17:50
Láng és a szuperverdák
5x13 Láng, a kamion
M2 18:30
Adventi kalendárium
A karácsonyi üzenetekért és apró meglepetésekért felelős karácsonymanó
M2 18:40
Levél Mikulásfalvára
December harmadika
M2 19:00
Mesés őrjárat
Mindenki táncoljon!
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x19
Nickelodeon 19:25
Egy csipetnyi bűvölet: A rejtélyek városa
1x09 Just Add Waffles
2020. december 4.
Nick Jr. 10:25
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek Sorozatzáró
4x26b The Sorcer-enie
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x15 My Best Friends' Ending
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x36-37 Pumm-Ra / King of the Machines
M2 16:05
Kókusz Kokó, a kis sárkány
Őrségváltás / Légi bemutató
Disney Csatorna 16:30
Raven otthona Új évad
4x01 Raven About Bunk'd: Part 1
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág
12x10a Kölcsön teknő visszajár
Disney Csatorna 17:00
Kikiwaka tábor Évadzáró
4x30 Raven About Bunk'd: Part 2
M2 17:00
Elena, Avalor hercegnője
Harc a birodalomért
Nick Jr. 17:50
Láng és a szuperverdák
5x15 A kalandor űrlény
M2 18:30
Adventi kalendárium
A konyháért felelős karácsonymanó
M2 18:40
Levél Mikulásfalvára
December negyedike
M2 19:00
Mesés őrjárat
Hogy legyek sztár?
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x20
Nickelodeon 19:25
Egy csipetnyi bűvölet: A rejtélyek városa Évadzáró
1x10 Just Add Goodbyes
2020. december 5.
Comedy Central 8:15
Bob burgerfalodája Új évad
10x01-02
M2 9:00
Kutyapajtik
Mikulás Bobnak / Hideget hóembernek
Cartoon Network 10:25
Kalandra fel! Távoli világok Új különkiadás
11x01 BMO
Cartoon Network 13:10
Power Players Új részek
1x27/45 Bowling-balhé / Égi háború
M2 19:05
Adventi kalendárium
A csizmapucolásért felelős karácsonymanó
M2 19:15
Levél Mikulásfalvára
December ötödike
M2 19:40
Mesés őrjárat
Kívánj valamit!
2020. december 6.
Comedy Central 8:15
Bob burgerfalodája
10x03-04
M2 9:00
Kutyapajtik
Cody / Nyafi elveszett játéka
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x13/14 Homokcsapda / Kidobós
M2 18:30
Adventi kalendárium
Téli mesékért felelős karácsonymanó
M2 19:25
Levél Mikulásfalvára
December hatodika
M2 19:50
Mesés őrjárat
Minden a legnagyobb rendben
2020. december 7.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili? Új évad
2x01
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x39/15 A győztes mindent visz / A legjobb csapat
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x16 Sing It On
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x38-39 Sword Heist / Claudus
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág
12x10b Nyugdíjas kedvezmény
Cartoon Network 17:00
Vadócok Új részek
2x22-23 ? / A kartonember
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x21
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség Új évad
2x01 The Mysterious Boy / A New Power
2020. december 8.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x02
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x29/36 Lopakodó / Démonkölyök
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x17 Rock The Float!
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x40/42 Telethon / Mall-Ra
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág
12x12a Jolly Lodgers
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x24/17 Régi korok gyermekei / Szellem a babaházban
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x22
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x02 Baku-Gear / Bakugan Rock!
2020. december 9.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x03
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x50/33 Játéktolvaj / Trójai mackó
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x18 The Big Rozalski
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x43-44 Eclipsor / Wizz-Ra
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág
12x17a Pünkösdi főnök
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x25-26 Mortimer, a megmentő / Titok az üvegben
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x23
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x03 Brawler Headhunting / Lightning's Entrance Exam
2020. december 10.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x04
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x35/40 Bulira fel / Készülj a legrosszabbra
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x19 When Harry Met Sydney
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x45-46 ThunderDogs / Mini Mongor
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág
12x26a Krusty Koncessionaires
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x18 Craig and the Kid's Table
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x24
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x04 Trouble Busters! / French Fry Wars
2020. december 11.
Nick Jr. 8:20
Azúrkék nyomok és te Új részek
2x05 Azúr hálás
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x05
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x25/18 Az új vezér / Cicafalka
Disney Csatorna 15:30
Sydney és Max
2x20 Look Who's Rocking
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x47-48 Swampy Johnny / Tygra's Garden
Disney Csatorna 16:00
Sydney és Max Évadzáró
2x21 Thirteen Candles
Nicktoons 16:40
SpongyaBob Kockanadrág Évadzáró
12x26b Dream Hoppers
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x27-28 Egy kereskedő napja / ?
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x25
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x05 The Phantom Thief Comes to Call / Phantom Thief Ajit
2020. december 12.
Comedy Central 8:15
Bob burgerfalodája
10x05-06
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x28/31 Dzsungel a nappaliban / Eljő a jeges
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x06 The Lady and the Queen / The AB's Silver Screen Debut
2020. december 13.
Comedy Central 8:15
Bob burgerfalodája
10x07-08
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x41/09 Rend a lelke / Ijesztgetősdi
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x07 Nice to Meet You, Bakugan! / Magnus
2020. december 14.
Nick Jr. 8:20
Azúrkék nyomok és te
2x02 Bújócska Azúrral
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x06
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x? /42 Nem vagyunk robotok / Vonzó ellentétek
Cartoon Network 14:55
DC Super Hero Girls Új részek
1x39/40 #MiniTitánok / #Pingv-in-trika
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója Új részek
1x15 Trükkös Rance / Szörnyek Ollie ellen
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x49/50 The Space Beam / Tears for Plun-Darr
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t Új sorozat
1x01 Imaginary Friends
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x29-30 Ki méltó a kardra? / Így kezdődött
Nick Jr. 18:50
Barbapapa Új sorozat
1x01 The Barbapapa Tree / The Barbababies' birthday
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x26
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x08 The Bakugan Battle League / The Ancient Elder
2020. december 15.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x07
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x43/44 A falban rejlő dolog / Galád-csapda
Cartoon Network 14:55
DC Super Hero Girls
1x38/37 #KínosKullancs / #UtálomARémálmom
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója
1x16 Portshill története / A felesleges harmadik
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x51-52 Killing Time / Grune
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x06 Speechless
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x32/34 Kutyát akarok! / Menyétvadászat
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x02 Bada-Bam / The Barbamartians
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x27
Disney Csatorna 19:45
Green család a nagyvárosban Új rész
1x19a Blood Moon - Part One
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x09 Bakugan Wynton / The Boy From Brazil
2020. december 16.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x08
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x46/47 Kerettörténet / Fog-lovagok
Cartoon Network 14:55
DC Super Hero Girls
1x45/46 #VandálVendég / #BonyolultBarátok
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója
1x13 A Kiválasztott-teszt / Ollie és Ivy
Cartoon Network 15:50
Villámmacskák akcióban
1x41/35 The First Thunds-giving / Mandora Saves Christmas
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x02 Street Smart
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x35-36 Az átjáróban / Az időkapszula
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x03 Boris / Born To Be Wild
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x28
Disney Csatorna 19:45
Green család a nagyvárosban Új rész
1x19b Blood Moon - Part Two
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x10 Haunted House / Two of a Kind
2020. december 17.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x09
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x48/51 Őrült beszéd / A Thermometron visszatér
Cartoon Network 14:55
DC Super Hero Girls
1x51-52 #FinomFruskaAFesztiválon, 1. rész / #FinomFruskaAFesztiválon, 2. rész
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója
1x14 Ollie Doubles Down / The Great Grade Grab
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x03 Chasing That Dream
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x37-38 A zúgón túl / Megbabonázva
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x04 Making Bread / From One Pit to Another
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x29
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x11 Magnus P.I., Part 1 / Magnus P.I., Part 2
2020. december 18.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x10
Cartoon Network 13:10
Power Players
1x49 Hajrá, rosszfiúk!
Cartoon Network 14:55
DC Super Hero Girls
1x41/47 #EgetverőHírverő / #SzeleburdiSzárnysegéd
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója
1x17 Ollie's Monster Club / Ollie's Shadow
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x04 Plain Faces
Cartoon Network 17:00
Vadócok
2x31 Kulcs az erdőben
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x05 The Tenderest Bond of All / The Orange Empire
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x30
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség
2x12 Awesome Brawlers Training Camp, Part 1 / Awesome Brawlers Training Camp, Part 2
2020. december 19.
Comedy Central 8:15
Bob burgerfalodája
10x09-10
Nick Jr. 12:20
A mancs őrjárat Új rész
7x12 A tökéletes mentőakció - A kutymobilok megmentése
Cartoon Network 14:55
DC Super Hero Girls
1x50/48 #SikítóFrász / #ÍgyNeveldASzárnyasodat!
Nickelodeon 15:35
Itt van Póni Új rész
1x16 Bramley-ék ünnepe
Nickelodeon 16:00
Lego City kalandok Új rész
2x09 Karácsonyi bűnszövetkezet / Csatlakozz, kölyök!
Disney Csatorna 16:00
Katica és Fekete Macska kalandjai a világ körül: Egyesült Hősök Új különkiadás
Nickelodeon 16:25
Alviiin! és a mókusok Új rész
4x26 A Very Merry Chipmas
Nickelodeon 16:55
Tinikémek Új sorozat
1x01 A felfedezés
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x06 It's Only a Mystery... / The Battle
Cartoon Network 20:30
Bakugan: Páncélos szövetség Félévadzáró
2x13 The Bakugan Battle League Begins / Riot vs. Ajit
2020. december 20.
Comedy Central 8:15
Bob burgerfalodája
10x11-12
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x08 The Competition Prize / Marvelous Moustaches
2020. december 21.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x11
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója
1x18 Slice of Life / Goodnight, Sleep Fright
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x05 The Enforcer
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x09 Let Justice Be done / The Great Spring Clean
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x31
Nick Jr. 19:15
Azúrkék nyomok és te
1x16 Pizsamabuli Azúrral
2020. december 22.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x12
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója
1x19a Ollie In The House
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x07 Flowers
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x10 Double Dare You / Roy
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x32
Nick Jr. 19:15
Azúrkék nyomok és te
2x01 Azúr Ütős Blues Bandája
2020. december 23.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x13
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója
1x19b The Ollie Files
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x08 In Too Deep
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x11 The Grass is Always Greener... / When I Grow Up
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x33
Nick Jr. 19:15
Azúrkék nyomok és te
2x03 Kincsvadászat Azúrral
2020. december 24.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x14
Minimax 11:00
A bajkeverő majom Új évad
13x01
Nicktoons 15:20
Ollie tuti tatyója
1x11a Getting Oldie With It
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x09 Mother May I
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x12 The Cave Barbapapas / The Little Monsters
2020. december 25.
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x15
Minimax 11:00
A bajkeverő majom
13x02
Nicktoons 11:15
Dorg Van Dango Új rész
1x13 Dorg and the Xmas Fairy / Dorg versus Dorg
Nicktoons 11:40
Alviiin! és a mókusok Új rész
4x26 A Very Merry Chipmas
Nicktoons 12:10
Lego City kalandok Új rész
2x09 Karácsonyi bűnszövetkezet / Csatlakozz, kölyök!
Nick Jr. 12:20
Szuper szárny Új rész
2x12 A Top Wing Christmas
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x10 Tanulságos pillanatok
Nick Jr. 18:50
Barbapapa
1x13 The Perfect Dinner / The Kittens
2020. december 26.
Comedy Central 8:15
Bob burgerfalodája
10x13-14
Minimax 11:00
A bajkeverő majom
13x03
2020. december 27.
Comedy Central 8:15
Bob burgerfalodája
10x15-16
Minimax 11:00
A bajkeverő majom
13x04
2020. december 28.
Nickelodeon 6:50
44 cicus Új évad
2x01 A cat-tastic work of art!
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x16
Minimax 11:00
A bajkeverő majom
13x05
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x11 Természetes szépség
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x34
Nicktoons 19:10
A Lármás család Új részek
5x03 The Boss Maybe / Family Bonding
2020. december 29.
Nickelodeon 6:50
44 cicus
2x02 Peppy's true talent
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x17
Minimax 11:00
A bajkeverő majom
13x06
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x12 Különleges küldemény
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x35
Nicktoons 19:10
A Lármás család
5x04 Strife of the Party / Kernel of Truth
2020. december 30.
Nickelodeon 6:50
44 cicus
2x03 Terry, the firefighter cat
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x18
Minimax 11:00
A bajkeverő majom
13x07
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x13 A rap zsen
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x36
Nicktoons 19:10
A Lármás család
5x05 Ghosted!
2020. december 31.
Nickelodeon 6:50
44 cicus
2x04 A very special girl!
Minimax 9:00
Hová tűnt Vili?
2x19
Minimax 11:00
A bajkeverő majom
13x08
Nickelodeon 16:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
1x14 Az ajándék
Disney Csatorna 19:00
Bia
2x37
Nicktoons 19:10
A Lármás család
5x06a Blinded by Science